lezziz yemek
Üretim

LEZZIZ  YEMEK CATERING SERVİCE, 300 m2 arsa üzerine kurulu 350m2 kapalı alana sahip tesislerin de hizmet vermektedir. Gıda güvenliği göz önüne alınarak yapılmış tesiste, tüm birimler üretim proseslerine göre organize edilmiştir. Büyük fiziki yapı ve üretim kapasitesine sahip bu tesis te “butik yemek” üretimi gerçekleştirilmektedir.

Yemek üretimi sırasında kaliteyi ve lezzeti korumak için; Çorba, ana yemek, yardımcı yemek, salata ve tatlı; lezzet, gıda güvenliği ve hijyen sağlamak amacıyla, tesisin özel organize edilmiş bölümlerinde, konularında uzman personel tarafından hazırlanmaktadır.

Yemekler; yüksek miktarda ve çok farklı çeşitlerde üretime olanak veren büyüklükteki tesis ve altyapı sayesinde, besin değeri ve lezzet kaybına yol açabilecek uzun süreli beklemeler olmaksızın, sevkıyatın hemen öncesinde üretilmektedir.üretimin den sonra thermo boxs larla  muhafaza edilip müşterinin en iyi şekil de hizmet sunululmaktadır…

Lezzetli yemek üretimi için en az oranda dondurulmuş malzeme kullanılmakta, sadece mevsim dışı ürünler dondurulmuş olarak tedarik edilmektedir.ham madde taze şekilde işlenip leziz bir yemek olmak için elinden gelen bütün imkanları değerlendirmektedir. LEZZIZ YEMEK CATERİNG SERVİCE, portföyündeki ürünlerin tamamını kendi tesislerinde  işlenip üretilmektedir..

 

 

LEZZİZ TOPLU YEMEK

Firmamız ürettiği tabldot, catering, toplu yemek çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize yüzlerce farklı damak tadını sunmayı ilke edinmiştir.

Web Tasarimi; Teknet Tasarim